Депутати облради провели конкурс на право оренди комунального майна


4 апреля 2017 года.

Постійна комісія з питань управління об'єктами комунальної власності визначила переможців конкурсу на право оренди комунального майна.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Так, Херсонська обласна організація Національної спілки письменників України стала переможцем конкурсу на оренду приміщення в обласному Центрі народної творчості, а філія АТ "Укрексімбанк" відтепер розміщуватиме один із своїх банкоматів в обласній лікарні відновного лікування.

Не відбувся конкурс по оренді приміщення в КЗ "Палац молоді і студентів". Думки депутатів розділился стосовно двох учасників конкурсу - Громадської організації багатодітних та малозабезпечених дітей та Херсонська міська молодіжна громадська організація "Джин Рох". Обидві займаються з дітьми. Перші - безкоштовно проводять заняття спортом соціально-незахищеній верстві населеня. Другі - представляють Херсонщину на міжрегіональному рівні та є візитною карткою нашої області.

Ніхто із депутатів не зміг відмовити цим організаціям, тому було запропоновано представникам обох організацій оглянути спортивний зал Школи вищої спортивної майстерності та знайти компроміс у вирішенні цього питання. Якщо ж громадські організації не знайдуть спільної мови, то в понеділок будуть відкриті конверти і оголошено переможця конкурсу, тобто того, хто запропонував більшу орендну плату.

Теги: конкурс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости