Депутати облради хочуть підтримати Президента, дипломатів та ЗСУ

Депутати облради хочуть підтримати Президента, дипломатів та ЗСУ
15 февраля

Депутати Херсонської обласної ради планують направити звернення до Президента України, Верховної Ради України та голів територіальних громад Херсонщини щодо підтримки зовнішньої політики України, Збройних сил України та загонів територіальної оборони.

Проєкт опубліковано на сайті облради.

У документі йдеться про повну підтримку «зусиль Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, а також наших захисників - Збройні сили України».

Окрім цього, депутати планують закликати всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб «спільно протистояти тиску з боку агресора, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни».

Окремо вони звернуться до голів територіальних громад Херсонської області, кожного мешканця Херсонщини та усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору.

«Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців», - йдеться у повідомленні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости