Депутати міської ради звернулися до Президента України та Прем'єр-міністра України щодо підвищення тарифів


15 января 2021 года.

Депутати міської ради на сьогоднішній сесії проголосували за звернення до Президента України та Прем'єр-міністра України щодо підвищення тарифів.

"В умовах затяжного карантину, зростання безробіття та рівня бідності населення, падіння економіки додаткові фінансові навантаження на громадян через підвищення тарифів у всіх життєво важливих сферах є неприпустимим. Ще на початку карантину влада України запевняла, що тарифи на комунальні послуги не будуть підвищуватися під час його дії. В цей складний період влада має підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів. Питання зміни тарифів для населення можливо розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і життя громадян", - йдеться у зверненні.

Депутати міської ради висловили категоричний протест проти зростання у 2021 році тарифів на електроенергію, природний газ, водопостачання та водовідведення для населення.

"Просимо вас всебічно та об'єктивно розібратись у ситуації, що склалася з тарифами на електроенергію, газ, водопостачання та водовідведення, вжити відповідних заходів щодо перегляду нових тарифів та недопущення їхнього необгрунтованого зростання у майбутньому, посилити заходи соціального захисту населення в умовах стрімкого зростання тарифів", - зазначено у документі.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости