Депутати міської ради Херсона не хочуть давати дозвіл на перепрофілювання складу олії під нафтопродукти

Депутати міської ради Херсона не хочуть давати дозвіл на перепрофілювання складу олії під нафтопродукти
21 декабря 2021 года.

Сьогодні в Херсонській міській раді депутати продовжили обговорення рішення по реконструкції складу олії. Нагадаємо, на розгляд депутатської комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища Херсонської міськради винесено було проєкт рішення в якому підприємці хочуть реконструювати склад олії і зробити там перевалку нафтопродуктів.

Попередньо розглянувши це питання, депутати рекомендували доповідачам - головному архітектору міста Ігорю Юрчаку та представнику управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради ще раз переглянути всіх необхідні документи та прийти на комісію повторно.

Сьогодні під час засідання після довгих обговорень цього ж питання, депутати вирішили особисто зустрітися з представником фірми, яка просить дозволу про реконструкцію. Але депутати все одно настроєні досить скептично щодо надання дозволу вказаній фірмі.

"У відповідності до містобудівної документації на цій земельній ділянці знаходиться виробнича зона, але тільки для харчової промисловості. Якщо мені знову будуть доводити про промислову зону в центрі міста... Ну я не знаю, давайте там ще зверху нафтозавод побудуємо!, - досить різко відповів на всі зауваження депутат, керівник обласної партійної організації УДАР Віталія Кличко, Іван Бебко. - Ця земельна ділянка, як на мене, не для цього взагалі. Скажіть будь ласка, може на Вас (головного архітектора) хтось тисне? Чи можливо вмовляє? Чи може цей підприємець зробив для Херсона так багато добра, що ми маємо зараз дати цей дозвіл? Бо зробити нафтоперевалку в центрі Херсона - ну це взагалі. Зараз за Суворовський центр люди ще досі згадують, а там взагалі паркова зона..."

За зауваженням начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Ростислава Маршака, адреса у фірми, що збирається реконструювати зону - столична.

"У них Київська адреса. Давайте запросимо їх до Херсона, приїде представник і все обговоримо. Треба ще Звернутися до Держінспекції з містобудування і провести відповідну перевірку. В них є це право. Добре було б і до Держгеокадастру направити рекомендації. Аби вони пояснили, чи обґрунтовано зміна цільового призначення земельної ділянки там", - запропонував він.

Згаданий проєкт рішення передбачає реконструкцію складу олії на склад під дизпаливо, за адресою вулиця Гімназична, 36 в Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости