Депутат Херсонської облради запатентував 195 авторських прав на торгові марки

Депутат Херсонської облради запатентував 195 авторських прав на торгові марки
27 / 07 / 2017

У електронних деклараціях з'явився цікавий пункт, якого не було в паперових, із назвою"нематеріальні активи". У ньому чиновники зазначають інформацію про інтелектуальну власність - винаходи, торгові марки, результати наукової чи творчої діяльності. На скільки держслужбовці оцінюють власні доробки - у рейтингу винахідливих від аналітиків декларацій.

Очолює рейтинг депутат Херсонської обласної ради, за сумісництвом - власник крупного бізнесу у сфері автозапчастин і автомобільної хімії Юрій Рожков. У його декларації за 2016 рік можна зустріти аж 195 авторських прав на торгові марки і патенти на промислові зразки - бензинові насоси, паливні та повітряні фільтри, упаковки різноманітних автотоварів. Про це пише Антон Столяров на сайті bihus.info.

Друге місце посіла народний депутат Ольга Богомолець. Вона проявила себе у найрізноманітніших сферах - як винахідник способів лікування різноманітних хвороб шкіри, автор музики і слів до пісень, підручників для студентів медичних вузів, книг про українські ікони. Загалом у декларації Богомолець перераховано 185 позицій авторських прав, винаходів і торгових марок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости