Депутат Херсонської облради від "ОПЗЖ" стане почесним громадянином Нової Каховки

Депутат Херсонської облради від
28 июля 2021 года.

Виконавчий комітет Новокаховської міськради підтримав пропозицію присвоїти звання "Почесний громадянин міста Нова Каховка" Едуарду Репілевському. Таке рішення він прийняв 27 липня. Проте остаточно присвоєння звання має затвердити міська рада на одній з найближчих сесій.

В оприлюдненому проєкті рішення міськради вказано, що почесне звання Едуарду Репілевському, генеральному директору ТОВ "Агробізнес", депутату Херсонської облради [від "Опозиційної платформи - За життя"], члену виконкому Новокаховської міськради пропонується присвоїти "за значні особисті досягнення у побудові соціально-відповідального бізнесу, реалізацію широкого кола соціальних проектів, волонтерство, благодійництво, підтримку спорту, розвиток туризму, активну громадську діяльність та вагомий внесок у становлення Новокаховської міської територіальної громади".

- З клопотанням присвоїти звання почесного громадянина міста Едуарду Репілевському виступила міська організація ветеранів війни та праці. Таким чином вона хоче висловити свою вдячність відомому меценату і благодійнику, який навесні цього року за власні кошти зробив реконструкцію новокаховського Парку Слави, - пояснив на засіданні виконкому керуючий справами виконкому міськради Віталій Кубатко.

- Едуард Репілевський багато допомагає нашому місту та спорту. Він один із великих платників податків до нашої громади, хоча не має тут бізнесу і працює в іншій громаді, - сказав перший заступник міського голови Нової Каховки Олег Тарабака.

У своїй декларації за 2020 рік Едуард Репілевський вказав, що проживає в Кам'янці Таврійської громади і володіє земельними ділянками у Тавричанці загальною площею майже 3,8 млн кв м. Також він володіє 148 тис. кв м землі у Воскресенці Новотроїцької громади Генічеського району та ділянкою в Малокаховці Каховської громади. Його дружина, згідно декларації, володіє земельними ділянками майже в 2,3 млн кв м у Тавричанці, 30 тис. кв м в Асканії-Нова і майже 40 тис. кв м у Чумацькому Шляху Новотроїцької громади.

За словами міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка, на реконструкцію Парку Слави Едуард Репілевський витратив не менше 1 млн грн. Водночас у самому місті раніше не порушували питання необхідності реконструкції цього парку. Натомість ще в 2019 році тут анонсували реконструкцію скверу Сільських будівельників, що напроти кінотеатру "Юність" і який вже давно потребує оновлення.

Нагадаємо, що в цьому році звання "Почесний громадянин міста Нова Каховка" присвоїли ректору місцевого гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" Георгію Севрюкову.

Це звання започаткували в 1970 році. Почесними громадянами міста, зокрема, є міський голова Володимир Коваленко, екс-міський голова Вадим Мерзлов, триразовий олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное Сергій Чухрай, голова правління ПрАТ "Херсоноблагробуд" Анатолій Подофа.

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости