Депутат Херсонської облради погрожував чиновниці ОДА

Депутат Херсонської облради погрожував чиновниці ОДА
4 июня 2020 года.

Порушити законодавство вимагав від начальниці управління освіти і науки облдержадміністрації Ірини Дробиш голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів облради, депутат облради від «Опоблоку» Павло Філіпчук. Почувши від чиновниці відмову, народний обранець почав публічно їй погрожувати.

За словами Дробиш, Філіпчука обурило те, що вона зупинила фінансування розташованого в Генічеському районі комунального підприємства «База відпочинку Генгірка».

- Кошти на нього облрада виділила, але не передбачила цього фінансування в жодній із програм. В СБУ мені роз'яснили, що таке фінансування є нецільовим використанням коштів платників податків. Тож я відмовилась виділяти кошти цій базі відпочинку поки облрада не усуне допущені нею недоліки. Більше того, директорка бази відмовилась надавати мені відповідь на питання: скільки освітян з дітьми змогли відпочити в Генгірці протягом 2018-2019 років. Коли я сказала про це на засіданні бюджетної комісії облради, Павло Філіпчук почав мені погрожувати зупиненням фінансування всієї освітньої галузі області, - розповіла Ірина Дробиш.

Хамські випади Філіпчука мовчки спостерігали інші присутні на засіданні комісії.

- Мене здивувало, що ніхто не наважився поставити його на місце. На жаль, для багатьох депутат облради - якийсь небожитель. Філіпчук на мене кричав, вимагав «написати заяву про звільнення» і обіцяв, що я за свою поведінку «ще пожалкую». Я була шокована. Адже якраз сам голова бюджетної комісії має слідкувати за правомірністю витрачання коштів платників податків. Натомість він підштовхував мене до протизаконних дій, - сказала Ірина Дробиш.

Нагадаємо, що нещодавно облрада виставила будівлі та споруди КП «База відпочинку Генгірка» на приватизацію.

Іван КІЧИЧ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости