Депутат Херсонської міськради відмовився від фінансування своєї організації після повідомлення Руху «Під контролем!» про корупційні ризики


5 августа 2016 года.

Депутат Херсонської міської ради Олег Черненко (ВО «Батьківщина») відмовився від бюджетного фінансування заснованої ним громадської організації «Дніпровська палітра» після заяви активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» про корупційний ризик подібного рішення.

Нагадаємо, депутати, попри те, що депутат заявив про конфлікт інтересів, виділили 130 тисяч гривень на підтримку ГО «Дніпровська палітра», яка об'єднує художників-аматорів та інших майстрів народної творчості.

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» признали таке рішення корупційно небезпечним.

Після цього Олег Черненко заявив, що відмовиться від фінансування.

1 серпня на сайті міської ради з'явилось повідомлення про внесення змін до Міської програми культурно-масових, художніх заходів і підтримки заходів в рамках проведення міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів та конкурсів на 2016 рік. висвітлено на сайті міськради. Стало відомо, що депутат ще в травні написав листа міському голові з проханням не фінансувати організацію. Тому депутати запланували витратити кошти на проведення п'яти міських фестивалів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости