Депутат Бериславської міської ради отримав кримінальну справу за доходи на «ліву» картку

Депутат Бериславської міської ради отримав кримінальну справу за доходи на «ліву» картку
28 мая 2019 года.

Слідчим управлінням ГУНП в Херсонській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого подання завідома недостовірних відомостей у щорічних деклараціях за 2017 та за 2018 роки депутатом Бериславської міської ради Гамлетом Овсепяном.

Про це сказано в ухвалі районного суду.

Поліція підозрює, що Овсепян у поданій декларації задекларував не всі доходи.

Так, в останній декларації він вказав загальну суму доходу 40350 грн., серед яких: 38250 грн. заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у ФГ «Лідер Агрі» та 2100 грн. дохід від надання майна а оренду.

Проведеними оперативними заходами працівниками УСБУ України в Херсонській області виявлено, що на особистий розрахунковий рахунок протягом 2017 року від різних фізичних осіб-підприємців було перераховано близько 3 000 000 грн., які Гамлет Овсепян в подальшому перерахував на свої карткові рахунки та зняв в касах банку або розраховувався ними за товари та послуги у різноманітних магазинах.

Аналогічний факт зафіксовано і у 2018році, що на думку слідчих свідчить про подання депутатом завідома недостовірних відомостей у щорічних деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017та за2018роки.

З метою підтвердження або спростування факту отримання депутатом доходів (грошових коштів), які в подальшому він не показав в декларації, суд надав поліції дозвіл на вилучення юридичних (банківських) справ та роздруківок руху коштів по розрахунковим рахункам Гамлета Овсепяна в АТ «КБ ПриватБанк».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости