День росії: херсонці могли послухати біля «Ювілейного» третьосортну російську попсу лише після «шмону» та перевірки металодетектором

День росії: херсонці могли послухати біля «Ювілейного» третьосортну російську попсу лише після «шмону» та перевірки металодетектором
12 / 06 / 2022

Площу біля херсонської кіноконцертної зали «Ювілейний» оточили кілька десятків озброєних людей, потрапити туди можна було лише з боку вулиці Перекопської.

Охороняють російську попсу в Херсоні

А на площі виступили артисти з третього й далі ешелонів російської попси, в називалося це неподобство «святкуванням дня росії».

День росії в Херсоні

Біля єдиного доступного для бажаючих (до речі, дуже небагатьох) входу чергували військові, судячи з форми, мобілізовані мешканці «Л/ДНР». А також там чергували окупаційні «поліцейські». Останні перевіряли відвідувачів за допомогою портативного металодетектора й оглядали вміст сумок. До російської окупації Херсона до подібних заходів безпеки вдавалися лише на заходах за участі керівників держави, й це було дуже рідко.

Шмон на день росії в Херсоні

 

До речі, окупаційні поліції й цього разу прятали обличчя від об'єктивів, не дозволяючи фотографувати себе навіть співробітникам пропагандистських медіа. При тому, що на масових заходах чергують звичайні співробітники патрульно-постової служби, робота яких не передбачає секретності. Але в окупантській «поліції», де служать зрадники, - інші реалії. Й раніше працівники окупаційної "поліції" не дозволяли фотографувати себе й знімати на відео.

Сором'язливі херсонські поліції

«Сором'язливі» херсонські поліції

Щодо святкування, то, судячи з фото і відео в пропагандистських медіа, на площі перед «Ювілейним» було дуже мало людей, мабуть, близько сотні. Це - мешканці окупованого Криму, яких привезли в Херсон для масовки, а також херсонці. Останніх можна поділити на дві категорії: «вата» й ті, хто прийшов заради цікавості. Про співвідношення представників цих категорій казати важко, але точно можна сказати, що «святкування дня росії» в окупованому Херсоні провалилося.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости