День голосування на Херсонщині: порушення є, але не масові

День голосування на Херсонщині: порушення є, але не масові
1 апреля 2019 года.

31 березня у Херсонській області вчасно почали роботу майже усі виборчі дільниці. Як ми уже повідомляли, у Нижніх Сірогозах (185 виборчий округ) члени виборчої комісії №650386 зіпсували 1293 бюлетені для голосування на виборах президента України.

Навпроти прізвища Олександра Мороза члени комісії проштампували позначку «Вибув», пославшись на те, що Мороз заявив про відмову брати участь у виборах по телебаченні. Однак уже опівдні дільниця отримала нові бюлетені і почала роботу у звичному режимі.

Також був випадок неявки голови ДВК на дільницю №650761, через що та відкрилася лише об 11:00.

Станом на 17:30, за словами координатора довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області Максима Єлігулашвілі, зафіксовано низку порушень. Про них доповідають спостерігачі ОПОРИ.

Кореспондент «Дня» побував на кількох ДВК в Олешківському та Білозерському районах області. У селах відзначається мала укомплектованість членами ДВК. Це підтверджують і дані від спостерігачів ОПОРИ.

«Фіксувались помилки в оформленні витягів для людей, які голосують за місцем перебування, був уже загальновідомий випадок у Нижніх Сірогозах, була спроба видалити нашого спостерігача з дільниці через заборону фотографувати документи. В цьому випадку викликали поліцію. Також поліцію викликали за порушення ведення передвиборчої агітації та за підозрою по організації сітки з підкупу виборців», - прокоментував «Дню» Максим Єлігулашвілі.

Станом на 15:00, за даними ОПОРИ, явка виборців у регіоні становить 43%.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон,

Теги: выборы
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости