«Давайте знати свої права і свободи, поважати закон і змінювати країну разом» - Павло Павліш

«Давайте знати свої права і свободи, поважати закон і змінювати країну разом» - Павло Павліш
27 / 06 / 2019

«Напередодні Дня Конституції України хочеться вкотре звернути увагу на те, що цей день - не просто черговий вихідний, коли можна поїхати відпочити з друзями на пікнік як його сприймають деякі громадяни», - переконаний кандидат в народні депутати по округу №182 від партії «Слуга Народу» Павло Павліш.

За словами Павла Павліша, 28 червня - особлива дата, яка покликана нам нагадати, що Конституція - фундамент законодавчого будівництва нашої держави.

«Цього дня дуже часто лунають тези, що українська Конституція - одна з найкращих у світі. І це дійсно правда, адже саме Україна є основоположником європейської демократичної Конституції часів Пилипа Орлика, яка засвідчила, що українці - свідома нація, що боролася і буде боротися за свої права, свою ідею», - говорить Павло Павліш.

І сьогодні ми, як і світова громадськість, визнаємо, що маємо Конституцію, яка відповідає європейським вимогам Основного Закону. Але цього, звісно, недостатньо, зауважує кандидат в нардепи.

«У свою чергу, як людина, яка балотується в народні депутати України, як майбутній законотворець, я прекрасно розумію свою особисту відповідальність - перед своїми земляками, перед усім українським народом. Я свідомий того, що для того, аби конституційні постулати не були просто записами на папері, їх потрібно неухильно виконувати», - відзначає Павло Павліш.

Як зазначено в статті 5 Конституції України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

«На жаль, зараз в Україні відсутній закон, який би регулював умови проведення референдуму як одного з інструментів народовладдя (Закон України «Про всеукраїнський референдум» від листопада 2012 року #5475-VI року визнано неконституційним). Я підтримую ініціативи президента щодо запровадження можливості частішого звернення до українців у прийнятті (затвердженні) громадянами України рішень з питань загальнодержавного значення, що є однією з форм безпосередньої демократії в Україні, способом здійснення влади безпосередньо Українським народом. Тому попереду у нас багато роботи. Цього ж особливого дня вітаю херсонців із Днем Конституції: давайте знати свої права і свободи, поважати закон і змінювати країну разом. Зі святом Вас!», - відзначив Павло Павліш.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости