Дайджест подій 95 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 95 дня війни на Херсонщині
30 мая

1. Вчора рашисти обстріляли Кочубеївську громаду. Серед постраждалих 84-річна жінка та 48-річний чоловік. Обидва вони перебувають у лікарні Кривого Рогу. У жінки складне поранення голови, їй зробили операцію. Наразі лікарі борються за життя постраждалої. 

2. ЗСУ пішли у наступ на території Херсонської області, в результаті чого окупанти зазнали значних втрат і зайняли невигідні їм позиції. Наші герої успішно формували Інгулець та зайняли с. Давидів Брід. Наразі вони намагаються стискати фланги та гнати орків в бік Бериславу. В Інтернеті з'явилось відео від наших бійців ССО, які знищили ворожу бронемашину КамАЗ "Тайфун".

3. На Херсонщині все ж знайшлись вчителі-зрадники, які проходили «курси перекваліфікації» у Криму. Наразі ідентифікували п'ятьох перевертнів у сфері освіти: 1. Мельниченко Ірина Борисівна. Скадовськ. Вихователь дитячого садочка.
2. Шатрова Вікторія Володимирівна 14.07.1970 р. н. (мешканка Скадовська, колаборантка, яка напевне готується отримати якусь посаду в окупаційній владі або в якихось освітніх закладах).
3. Мартинова Олена Василівна - самопроголошена «директорка» №5 школи Каховки
4. Олена Терещенко (Ус) - дружина відомого у Каховці бізнесмена, співвласника місцевої мережі побутової техніки «Фактор», погодилась «очолити» каховську школу №1
5. Деменко Ігор Костянтинович 11.07.1960 р. н. - вчитель географії. Був членом Партії регіонів. До 16.07.2019 - директор загальноосвітньої школи №5.

4. Колаборанти знову змінили свої «плани» щодо долі Херсонщини. Вони поки що змушені відкласти питання референдуму, адже через важкі бойові дії це питання не є першочерговим. Стрємоусов заявляє, що спершу вони мають навести лад у Херсонській області, а потім вже проводити «голосування» про приєднання до расєї.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости