Дайджест подій 91-го дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 91-го дня війни на Херсонщині
25 мая

1. Злочинна окупаційна «влада» у Генічеську змушує місцевих підприємців вивішувати цінники на товари у рублях і гривнях по курсу 1 до 2. Рублі в Генічеськ завозять з Криму і Мелітополя. Однак, в магазинах поки ще можна розрахуватись картками українських банків.

2. Херсонські партизани оголосили полювання на голову окупаційної поліції Владіміра Ліпандіна. В місті з'явились листівки з написом «винесем мусор». Нанесення тілесних ушкоджень цьому «громадянину» коштує 2000$, інформація про його точне місцезнаходження оцінюється в 3000$. Ну а за ліквідацію Ліпандіна обіцяють 5000$.

3. Путін «ощасливив» жителів Херсонської та Запорізької областей і спростив для них порядок прийому до громадянства РФ. Пункти видачі червоних паспортів в Херсоні поки відкривати не планують, але вони можуть запрацювати у тимчасово окупованому Криму.

4. Орки продовжують обстріли сіл на Херсонщині. Так, через це в Кочубеївській громаді отримали поранення двоє людей. Також рашистськими обстрілами пошкоджено будинки місцевих жителів. Повідомляється й про обстріл касетними боєприпасами села Висунці Музиківської громади.

5. Рашисти захопили херсонську типографію та планують «віджати» її у законних власників. За «логікою» орків та їх херсонських посіпак, таке підприємство можна забрати собі. Тож, незабаром варто очікувати на пропаганду вже й у друкованих джерелах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости