Дайджест подій 89-го дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 89-го дня війни на Херсонщині
23 мая

1. Рашисти «вдарились» у мистецтво на території окупованого Херсона. Директорка Художнього музею Аліна Доценко заявила, що окупанти прийшли «познайомитись» та перевірити у якому стані зберігаються експонати. Згодом обіцяють повернутись, провести «інвентаризацію» та допомогти перевезти колекцію до Криму та Росії.

2. Окупанти продовжують «катувати» біженців, яких вже 4 добу не випускають з області. Людям з «барського плеча» дозволили користуватись знищеною заправкою, але там жахливі умови. Серед біженців там знаходиться 150 дітей. Рашисти ж кожного разу придумують нову історію, чому не можуть випустити колону.

3. Рашисти продовжують обстріли окупованої Херсонщини. Так, у Станіславі стались нові руйнування жилих будинків, також згоріла покрівля у місцевому корівнику. Також, внаслідок обстрілу с. Потьомкине загинула людина.

4. Не зважаючи на складну ситуацію, херсонські волонтери прориваються в область, щоб доставити гуманітарку. На лінію фронту у Станіславську громаду доїхала машина з допомогою. Загалом, за півтора місяця до сіл на лінії фронту доправили 15 тонн продуктів, дитячого харчування, засобів гігієни та ліків.

5. Парламентська Уповноважена з прав людини Людмила Денісова опублікувала моторошні свідчення про сексуальне насильство у окупованій росіянами Олександрівці, що на Херсонщині. Російські загарбники ґвалтували дітей у віці від 6 місяців до 15 років. Троє з них померли.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости