Дайджест подій 86-го дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 86-го дня війни на Херсонщині
20 мая

1. Голова Херсонської ОВА Геннадій Лагута нарешті все ж вирішив пояснити, чому він покинув місто 24 лютого. За його словами, він не хотів потрапити в полон до окупантів, адже в команді ОВА не було жодного зрадника. «З Кривого Рогу та Миколаєва ми зробимо все, що можемо, і так краще...» - каже Лагута. Нагадаємо, що з 24 лютого він десь «загубився» на 50 днів, а потім заявив, що він очолив партизанський загін, а не ганебно втік.

2. Рашисти все ще не випустили колону біженців з окупованої Херсонщини. П'яту добу люди, які хочуть евакуюватись на підконтрольну ЗСУ територію, вимушені чекати «милості» від орків. За час війни окупанти не надали жодного гуманітарного коридору ані для ввезення необхідного продовольства та ліків, ані для вивезення людей. Вони штучно створили гуманітарну кризу в області, аби просувати там ідею «рускава міра» і поставляти свої товари.

3. Незважаючи на окупацію, злих орків та гуманітрану кризу, Херсон чинить спротив. Невідомі патріоти встановили на будівлі розгромленого рашистами залізничного вокзалу наш український прапор.

4. Вчора ввечері через технічні неполадки в Херсоні перестали транслюватись канали ерефії. «Дякувати Богу» - подумали, певно, жителі міста. Однак, рашисти запевнили, що вже сьогодні херсонці знов зможуть «насолодитись» пропагандою з їх каналів. За словами самих окупантів, аварія сталась через застаріле українське обладнання. Та ми всі знаємо, що херсонське обладнання давно модернізоване та працює в цифровому форматі.

5. Рашисти обстрілюють окуповані населені пункти Херсонщини та позиції ЗСУ в сусідніх регіонах. Вони стріляють так, щоб імітувати напрямок вогню з боку нашої армії. До того ж, своєю ППО вони збивають свої ж ракети і видають це за обстріл цивільних українськими військовими. На лінії вогню все ще залишаються 6 громад: Високопільська, Великоолександрівська, Станіславська, Калинівська, Чорнобаївська та Нововоронцовська.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости