Дайджест подій 78 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 78 дня війни на Херсонщині
12 мая

1. Рашисти знову обстрілювали Нововоронцовську ТГ, що стало причиною нових пошкоджень житлових будинків та об'єктів комунальної власності. Особливо «гаряче» було в с. Оскорківка. Тут окупанти не поступились на фосфорні бомби. Повідомляють, що обстріли були з інтервалом у три хвилини.

2. Стрємоусов зробив припущення, що залізничне сполучення між Херсоном та Кримом буде відновлено після звільнення Миколаїва та Одеси. В перекладі з мови орків на людську - ніколи. При цьому, колаборант заявляє, що наразі сполучення відновлено лише для військових потреб. Однак, зазначимо, що в самому Криму ще й досі не відновили частину рейок.

3. На Херсонському та Мелітопольському напрямках окупанти перейшли до оборони. ЗСУ змогли зупинити широкомасштабний наступ рашистів, які місцями переважали в особовому складі, озброєнні та військовій техніці у 10 разів. Однак, за даними ОК «Південь» рашисти готуються до захоплення всієї Херсонщини. Окупанти підтягують ресурси, відновлюють свою техніку, готують наведення понтонно-мостових переправ.

4. Заступника начальника управління Херсонського ДСНС підозрюють у держзраді. За даними слідства, він добровільно перейшов на бік рашистів. Зрадник повідомляв ворогам інформацію про учасників бойових дій та українських активістів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости