Дайджест подій 78 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 78 дня війни на Херсонщині
12 / 05 / 2022

1. Рашисти знову обстрілювали Нововоронцовську ТГ, що стало причиною нових пошкоджень житлових будинків та об'єктів комунальної власності. Особливо «гаряче» було в с. Оскорківка. Тут окупанти не поступились на фосфорні бомби. Повідомляють, що обстріли були з інтервалом у три хвилини.

2. Стрємоусов зробив припущення, що залізничне сполучення між Херсоном та Кримом буде відновлено після звільнення Миколаїва та Одеси. В перекладі з мови орків на людську - ніколи. При цьому, колаборант заявляє, що наразі сполучення відновлено лише для військових потреб. Однак, зазначимо, що в самому Криму ще й досі не відновили частину рейок.

3. На Херсонському та Мелітопольському напрямках окупанти перейшли до оборони. ЗСУ змогли зупинити широкомасштабний наступ рашистів, які місцями переважали в особовому складі, озброєнні та військовій техніці у 10 разів. Однак, за даними ОК «Південь» рашисти готуються до захоплення всієї Херсонщини. Окупанти підтягують ресурси, відновлюють свою техніку, готують наведення понтонно-мостових переправ.

4. Заступника начальника управління Херсонського ДСНС підозрюють у держзраді. За даними слідства, він добровільно перейшов на бік рашистів. Зрадник повідомляв ворогам інформацію про учасників бойових дій та українських активістів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости