Дайджест подій 72 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 72 дня війни на Херсонщині
6 мая

1. На Херсонщині рашисти розшукують 15 своїх вояк. Вони не схотіли вступати в бойові дії з українською армією та дезертирували. Головне управління розвідки повідомляє, зо такі випадки в рядах ворога частішають.

2. В Херсоні, як і в Новій Каховці, 9 травня скликається проукраїнський мітинг. Містян закликають брати з собою будь-яку українську символіку, вдягти синьо-жовтий одяг, чіпляти містом жовті стрічки - символ супротиву рашистський окупації.

3. Рашисти намагаються зліпити свято «побєдобєсія» з того, що нашкребли. 9 травня в Парку Слави біля танку відбудеться концерт Сімферопольських гастролерів. Далі «колона» пройде 120 метрів до меморіалу, що обов'язково покажуть у рашистських ЗМІ. Головне - створити видимість масштабного свята.

4. На Південнобузькому напрямі окупанти зайняли оборонну позицію. Про це повідомляє Генштаб. На адмінкордоні Херсонської та Миколаївської областей окупанти обстрілюють вже звільнені села. За попередню добу силами ЗСУ знищено 15 повітряних цілей, серед яких 14 безпілотників типу «Орлан» та один літак.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости