Дайджест подій 70-го дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 70-го дня війни на Херсонщині
4 мая

1. У селищі Чаплинка рашисти вирішили святкувати 9 травня з розмахом за рахунок місцевих підприємців. Для цього вони вимагають в них гроші. А місцевих жителів вже другий тиждень окупанти з автоматами запрошують на «свято». Натомість, в Новій Каховці містян закликають прийти на проукраїнський мітинг з жовтими стрічками. Це буде свого роду контрзахід святкуванню «дня побєди», яке організовують рашисти.

2. В край знахабніла окупантська «влада» в Каховці вимагає від підприємців отримання тимчасового дозволу на ведення господарської діяльності. Строк місцевим бізнесменам дали до 8 травня, інакше погрожують конфіскувати продукцію. Таким чином рашисти хочуть створити власну базу підприємців та збирати з них данину.

3. Вночі рашисти обстріляли вже звільнені села на території Херсонської області. Поранень дістали 5 людей, серед яких п'ятирічна дівчинка. Ще одна людина загинула. Стан пораненої дитини був критичний, але її вчасно доставили до лікарні Кривого Рогу разом з матір'ю.

4. Наші герої звільнили ще 4 населені пункти на кордоні Херсонської та Миколаївської областей. За добу з лиця Землі стерли 47 рашистів, а також:
 - 2 безпілотники-розвідники, 
- 1 радіолокаційну станцію, 
- 1 дизель-генератор,
 - 2 зенітно-ракетних комплекси,
 - 8 одиниць автомобільної техніки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости