Дайджест подій 67 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 67 дня війни на Херсонщині
1 мая

1. Лікарів в Олешках та Голій Пристані примусили обслуговувати потреби окупантів. Також медперсоналу цих міст заборонили виїздити з території окупованої області. Про це повідомило головне управління розвідки Міноборони України.

2. На території Херсонської області зник увесь мобільний зв'язок та Інтернет. Причиною стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів. Це є ніщо інше, як чергова спроба рашистів залишити українців без правдивої інформації та просувати свою пропаганду. Однак, Михайло Федоров заявив, що роботи по відновленню зв'язку на Херсонщині вже ведуться.

3. Самопроголошена "влада" Каховської району вводить в обіг рублі. «Керівник» окупаційної адміністрації наказав продавцям вказувати ціни на товар в гривнях та рублях. Ще однією його вимогою є забезпечення безперебійного обігу рашистської валюти у фінансових операціях.

4. На Херсонщині ЗСУ знищили рашистський комплекс «Реппелент-1». Він створений для виведення з ладу безпілотних літальних апаратів на відстані до 35 км.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости