Дайджест подій 61 дня війни

Дайджест подій 61 дня війни
25 апреля

1. До Скадовську волонтери привезли допомогу малозабезпеченим сім'ям: дитячі каші та пюре, підгузки, білизна, трохи медикаментів, серед яких і L-тироксин. Для отримання дитячих товарів батькам чи опікунам треба показати свідоцтво про народження дитини. Щоб отримати медикаменти, жителям міста необхідно звернутись до сімейного лікаря.

2. В Голій Пристані окупанти розвішали свої трикольорові ганчірки по місту: на будівлі міської ради, основних флагштоках та на алеї. Але не пройшло й пів дня, а ворожі прапори дивним чином зникли. В Херсоні рашисти вже цілодобово охороняють червоний прапор, який вони гордо підняли на флагштоку. Така обережність викликана тим, що прапор вже було знято невідомим на велосипеді.

3. Про підготовку референдуму у Херсоні говорить Великобританія. Їх військова розвідка заявляє, що ворог все ж планує інсценований референдум, аби виправдати окупацію міста. Херсон важливий для сухопутного коридору з Кримом. Однак, росія відкидає такі звинувачення в свою адресу. Там кажуть, що не чули про жоден референдум.

4. ЗСУ влаштували рашистам на Херсонщині справжнє пекло. Про це стало відомо з переписки ворожого солдата, який вижив під Чорнобаївкою. Наразі він знаходиться в Білозерці. Своєму знайомому в повідомленнях він каже, що їх вбивають «пачками», що вони почали рити глибокі окопи, які, скоріш за все, стануть їм братською могилою.

5. Російські військові взяли під контроль будівлю Херсонської міської ради. Всіх працівників, які на той момент були у будівлі, попросили покинути приміщення. Забрали у охорони ключі. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости