Дайджест подій 57 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 57 дня війни на Херсонщині
21 апреля

1. Не спрацював гуманітарний коридор з Херсонської в Дніпропетровську область. На одному з блок-постів окупанти зупинили колону у складі машин «швидкої» та автобусів. Головою колони був очільник Нововоронцовської ОТГ, якого рашисти затримали. Щодо його звільнення наразі ведуться перемовини. Машини ж повернулись назад без людей.

2. До Верхньорогачинської громади привезли 500 кг борошна. Його розфасують на безкоштовно роздадуть малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, одиноким жителям громади.

3. Вчора через артобстріли Нової Зорі Булозерського району загинуло двоє людей. Снаряд влучив в житловий будинок, де було 2 цивільних жителів. Серед загиблих 16-річний хлопець.

4. Рашистська пропаганда «засяяла»новими відтінками маразму. На каналі «НТВ» вийшов сюжет про «звільнений від нацистів» мирний Херсон. Гарна картинка: мами з дітьми гуляють, магазини, АЗС працюють, прапори СРСР та триколори висять. В ролі Херсону - курортне м. Єйськ, Краснодарського краю. Та щось таки в голови росіян, можливо, прокралось. Адже один з місцевих жителів впізнав своє місто на прокоментував: «А я думав, я в Єйську живу. А це виявляється Херсон, бл**ь!».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости