Дайджест подій 56 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 56 дня війни на Херсонщині
20 апреля

1. Путін планує мобілізувати населення на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Це є основною метою задля якої рашисти планують «референдум». Ці нелюди розраховують кинути «мобілізованих» українців на штурм позицій ЗСУ, тобто, знищення України руками самих же українців.

2. Сьогодні вранці вбили херсонського проросійського блогера Валерія Кулешова. Цей громадянин близько трьох років активно співпрацював зі «славнозвісним» Стремоусовим, влаштовуючи політичні провокації. З початку війни він вів прямі трансляції з місць боїв, а потім вдарився у волонтерство. Для цього він зайняв колишній офіс партії Колихаєва, де неодноразово з'являлись депутати міської ради та активісти. Що цікаво, рашисти його не чіпали, чого не скажеш про інших волонтерів міста.

3. Вийшов на зв'язок староста с. Оскорківка Сергій Кунець, якого рашисти викрали ще 30 березня за розвезення хліба. Сергій повідом, зо він перебува в полоні на теритлрії тимчасового окупованого Криму.

4. Тривають бої за с. Вислкопілля, не без втрат. Місцевий активіст Юрій Самохвалов повідомляє, що снаряди влучають в будинки місцевих жителів. Сталось це вчора у другій половині дня. Інформації про людські жертви та масштаби руйнування наразі немає.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости