Дайджест подій 52 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 52 дня війни на Херсонщині
16 апреля

1. Окупанти готують референдум у Херсоні. Омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що його проведення планується у період з 1 по 10 травня. Вже зараз рашисти друкують «бюлетні» у друкарні Нової Каховки. Місто готують до закриття на в'їзд-виїзд. Також будуть глушити зв'язок.

2. Рашисти закликають херсонців до колаборації. З цією метою серед місцевого населення поширюють відповідні листівки. Окупаційна адміністрація міста намагається переконати людей, що всі звірства вони вчиняють українцям на благо.

3. В херсонських поліклініках відкрили пункти видачі ліків, які доставиляють волонтери. Такі пункти працюють з 8:00 до 15:00 у поліклініці №1 (Ушакова, 21) та №3 (200 років Херсона, 25). За вчорашній день ліки отримали вже 192 особи.

4. У Великокопанівській ТГ окупанти вивісили триколор на будівлі сільради. Сільський голова Валентина Костенко повідомляє, що відтепер прийом громадян та роботу апарату тимчасово перенесено в приміщення ЦНАП. Від рашистів пропозицій про співпрацю до апарату сільради не надходило.

5. Співробітники Служби безпеки України затримали депутата Херсонської міської ради Іллю Карамалікова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости