Дайджест подій 51 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 51 дня війни на Херсонщині
15 апреля

1. Голова Тягинської громади Раїса Пономаренко склала повноваження. За її словами, рішення було дуже складним, але в нинішніх обставинах вона не може працювати як представник українського органу місцевого самоврядування. 

2. Мер Олешок Євген Рищук повідомив, що окупанти проводять обшуки у місті. Що вони шукають - невідомо. Він заявляє, що рашисти вибивають двері в комунальних закладах та соціальних службах.

3. Окупанти підіймають триколори по окупованим містам Херсонщини. Вчора свій аквафреш вони причепили над будівлею Олешківської мерії. Сьогодні російські прапори з'явились на флагштоку в центрі Скадовська та на будівлі Скадовської міської ради. Мер міста завірив, що від сьогодні жоден працівник виконкому не працюватиме в будівлі з ворожим прапором. Під вечір стало відомо, що власовський стяг повісили над сільрадою у Великих Копанях

4. В оперативному командуванні «Південь» повідомили про повернення на Херсонщину з полону 5 українських військових. Їх обміняли на 4 полонених рашистів. На цей час подробиць більше немає.

5. Геннадій Лагута знайшовся! 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости