Дайджест подій 47 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 47 дня війни на Херсонщині
11 апреля

1. У Нижньосірогозькій громаді влада відмовилась співпрацювати з окупантами. Така інформація з'явилась на сторінці ОТГ у Facebook.

2. У Херсоні окупанти захопили гуманітарний склад. Там були ліки, продукти, засоби гігієни тощо. Все це волонтери передавали медзакладам та херсонцям, які потребують допомоги.

3. Рашисти досі тримають мера Голої Пристані та інших викрадених раніше мешканців у полоні. Про це повідомив депутат Голопристанської міської ради Юрій Зеленін. Також він зазначив, зо блок-пости на в'їздах та виїздах з громади відсутні. Самі ж окупанти засіли в санаторії «Гопри».

4. Сьогодні ворожі війська захопили колишній силікатний завод на березі річці Кошова. Співробітників вони відпустили, на територію нікого не пускають. Також вони взяли під охорону старий залізничний міст через річку, що знаходиться поруч із заводом.

5. Невідомі розтрощили меморіал «Героїв Небесної сотні» на вулиці Перекопська. Вони розтрощили панелі з фотографіями загиблих та зняли прапор ЄС. Таке відео вчора опубліковав один з пропагандистських ресурсів росіян. Злочинці були одягнені в цивільний одяг.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости