Дайджест подій 43 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 43 дня війни на Херсонщині
7 апреля

Війна точиться в Україні вже сорок третій день.

Яким цей день на тимчасово окупованій Херсонщині - у нашому традиційному дайджесті.

1. Окупанти викрали очільника патруля в м. Олешки Віктора Немятова. Про це пише у Facebook Євген Рищук. Чоловіка, який з першого дня війни очолював патруль на Житлоселищі, вивезли в невідомому напрямку.

2. Рашисти відібрали у волонтерів ліки вартістю 7 тис. $ на останньому блок-посту при в'їзді в місто. Серед медикаментів були й такі, яких потребують хворі в реанімаціях.

3. Мер Каховки Віталій Немерець доповнив перелік мерів, які покинули свої міста. Сам Віталій аргументує свій вчинок тим, що від мертвого мера користі місту не буде. Дистанційно ж чоловік обіцяє працювати на благо Каховської громади й надалі.

4. В с. Оскорківка кілька днів тому окупанти викрали старосту Сергія Кунця. Сталося це тоді, як чоловік розвозив по селу соціальний хліб. Не зважаючи на те, що ЗСУ село звільнили ще вчора, про місце перебування Сергія нічого не відомо. А у Каховці викрали депутата облради Валерія Салтикова.

5. В Херсонській ОДА наголошують, що область потребує гуманітарної допомоги та евакуації. Повідомляють про велику кількість вибухів на території області, жертви та руйнування. Жителі окупованих сіл самотужки намагаються виїхати на підконтрольні ЗСУ території. Рашисти ж здійснюють оборону зайнятих ними територій та здійснюють спроби відновити боєздатність своїх підрозділів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости