Дайджест подій 41 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 41 дня війни на Херсонщині
5 апреля

Війна точиться в Україні вже сорок перший день.

Яким цей день на тимчасово окупованій Херсонщині - у нашому традиційному дайджесті.

1. Мер Херсона зазначає, що наразі в місті викрадено близько 100 людей. Це активісти, військовослужбовці, журналісти, іноземці. В цьому Колихаєв звинувачує СБУ та поліцію, які, за його словами, не повністю знищили бази даних при відступі з міста.

2. Рашисти повернули викраденого вчора голову Бехтерської сільської ради Михайла Бурака. Чоловік з численними травмами знаходиться у лікарні.

3. Працівникам «Муніціпальної варти» та Інспекції з благоустрою дали дозвіл конфіскувати товар у тих, хто здійснює торгівлю поза ринком. Торгівцям, які погодяться перейти на ринок, продукцію повернуть після проходження ветеринарної перевірки.

4. Окупанти продовжують штурмувати Херсонські села. Ворожі сили намагаються взяти під контроль Олександрівку. У селі Правдине зруйновано велику кількість будинків, школу, садочок, будинок культури та адмін приміщення старостату. Мешканцям села пропонують евакуюватись до Херсону.

5. В Олешках вигнали з гуртожитків на Аметисті людей, аби розмістити там рашистських загарбників. Міський голова Євген Рищук повідомляє, що заселилися туди близько 500 окупантів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости