Дайджест подій 159 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 159 дня війни на Херсонщині
1 августа

1. Окупанти "віджали" Аграрно-економічний університет у Херсоні. Вони захопили навчальні корпуси, гуртожитки, матеріально-технічну базу та "призначили" свого "ректора". Ним стала колишня викладачка p агрономічного факультету Олена Чернишова. Але університет був, є і залишиться українським. Наразі він тимчасово переїхав до Кропивницького і проводить там вступну кампанію. А співробітники, які не змогли виїхати, працюють дистанційно або відправлені у простій.

2. Злочинна окупаційна влада Херсонщини заявила, що комерційних аптек при державних медзакладах більше не буде. При цьому "директор департаменту охорони здоров'я" Вадим Ільмієв додав, що заробляти на здоров'ї "неприпустимо". Але діяльності комерційних аптек колаборанти нібито не перешкоджатимуть. Якщо власники аптек хочуть працювати, то вони мають перейти на росіянські стандарти, отримати ліцензію та дотримуватись усіх критеріїв, враховуючи ціноутворення.

3. СБУ перехопила росіянські документи про проведення фейкового референдуму на Херсонщині. Завдяки цій інформації встановлено концепцію підготовки до цього дійства і основні напрямки роботи. Основну роль в спектаклі про «приєднання до расєї» загарбники відвели путінській організації «волонтери zа росію». Учасники мають розосередитись по області і зіграти роль "неймовірної підтримки" окупантів. Також загарбники планують роздавати продуктові набори і стартові пакети росіянських операторів, щоб отримати хоч якусь підтримку від херсонців. Цікаво, що колаборанти все ж доповідають на москву, що їх тут взагалі не чекали, що люди чинять активний супротив і сподіваються на звільнення регіону від окупантів. На теперішній час СБУ встановила місцеперебування всіх зрадників та їх московських «хазяїв», причетних до організації псевдореферендуму.

4. В.о. мера Херсону Галина Лугова в інтерв'ю виданню "Главком" поклала відповідальність за видатки на ремонт доріг та благоустрій міста на Ігоря Колихаєва. За словами Лугової, саме він настояв на фінансуванні ремонту доріг в умовах воєнного часу, хоча остаточне рішення приймається більшістю членів виконкому. Сама ж Лугова не підтримувала і не підтримує цю ідею.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости