Дайджест подій 145 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 145 дня війни на Херсонщині
18 июля

1. ОК «Південь» повідомляє, що на Херсонському напрямку окупанти здійснюють оборонні дії та намагаються хоч якось утриматись на позиціях, які вони зайняли. Їм це складно дається, адже вони перебувають в степу і вимушені використовувати залізобетонні конструкції, які імітують зміцнювальні споруди. Дії ЗСУ досить продуктивні, але напрямок та розосередження в командуванні не називають - зайняті рубежі все одно потерпають від авіаційних ударів ворога. Також для загарбників ситуація ускладнюються й постійним знищенням складів. Сьогодні знову вибухнув склад «селітри та гуманітарки» в Новій Каховці. 

2. Сьогодні в Херсоні колаборанти почали знищення муралу «Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані" на будівлі Херсонською міської ради. Ті самі товариші, яких Катя називала колаборантами та агентами спецслужб нині «займають» керівні посади в окупаційній адміністрації. Тому вони знищують усе, що пов'язане з пам'яттю про Катю. Нагадаємо, що у березні цього року окупанти «обнесли» помешкання, же жила Катерина Гандзюк. Також стало відомо, що обвинувачені по справі її вбивства колишній голова Херсонської облради Владислав Мангер і кримінальний авторитет Олексій Левін за рішенням суду залишаються у СІЗО до 19 вересня.

3. Обвинувачені по справі Катерини Гандзюк колишній голова Херсонської облради Владислав Мангер і кримінальний авторитет Олексій Левін залишаються у СІЗО.
Суд продовжив дію запобіжного заходу для Мангера і Левіна до 19 вересня.

4. Колишньому голові Управління СБУ Криму Олегу Кулінічу, який працював на спецслужби Російської Федерації, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 13 вересня 2022 року без можливості внесення застави.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости