Дайджест подій 129 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 129 дня війни на Херсонщині
3 июля

1. «Налагоджене» пасажирське автобусне перевезення «Сімферополь-Херсон» виявилось всього лише схемою, за якою останні 8 років працювали перевізники-нелегали. Тобто, автобус доїжджає до пункту пропуску, люди проходять процедуру перевірки документів, сідають в інший автобус на другому боці кордону і їдуть далі. Такі висновки зробили з того, що виїхав з Криму великий автобус SIMAZ із «Z», а в Херсон приїхав менший автобус TEMSA і росіянська свастика з нього кудись поділась. Схоже, зо кримські і херсонські перевізники домовились працювати за схемою нелегалів, адже розуміють, що окупації скоро прийде кінець, а порушників режиму перетину адмінкордону наздожене важка участь. Ймовірно, що потяг до окупованого Криму не пустили з тих самих причин - залізничники не сильно бажають працювати з окупантами, а потім відповідати перед українським законом.

2. Соратник нардепа-зрадника Ковальова Олександр Бутенко збирається «віджати» ринок у Голій Пристані. Наразі ринок належить Володимиру Удалову. Сам Бутенко планує бути власником, а свою мати, яка працює на цьому ринку бухгалтером, «підвищити» до посади директора. Є інформація, що окупанти вже погодили цю «схему», адже вони будуть отримувати відсоток від грошей, які акумулюються на ринку.

3. У с. Чаплмнка окупанти налагодили «фармацевтичний бізнес». Загарбники зайняли приміщення колишньої комунальної аптеки й торгують кримськими медикаментами. «Слідкує за порядком» та збирає готівку там «своя людина». Не пройшли росіяни й повз українське зерно: в Чплинці почалась жнива, окупанти забирають увесь врожай та вивозять його зерновозами в Крим. Більше того - вони викрадають і зерно, яке лишилось з минулорічного врожаю у Чаплинсикій громаді.

4. На Херсонщині зафіксовані випадки суїциду мирних жителів через відсутність медикаментів. Про це розповів журналіст Олег Батурин. Зокрема, повідомив від про випадки у Каховському районі. Медикаменти на Херсонщині - велика проблема, і якщо таблетовані ліки хоч якось передають волонтери, або люди якось дістають їх з Криму, то специфічні медикаменти дістати майже неможливо. Лікарі Каховського району кажуть, що люди, яким потрібні саме такі специфічні ліки - приречені. Вони не знають де їх дістати, що і стає причиною самогубств.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости