Дайджест подій 127 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 127 дня війни на Херсонщині
30 июня

1. Псевдо-голові Чаплинського району Атому Мірібяну повідомили про підозру у колабораціонізмі. Після вторгнення військ ерефії на територію України, цей чоловік добровільно пішов на співпрацю з окупантами і зайняв посаду "голови військово-цивільної адміністрації Чаплинського району". До того ж, він змушує фізичних та юридичних осіб підпорядковуватись загарбникам та «наймає» працівників до злочинної новоствореної адміністрації. Мірібяну загрожує до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

2. Наші герої встановили контроль ще над одним населеним пунктом на Херсонщині. Завдяки успішному контрнаступу військових 60-ї окремої піхотної бригади звільнено с. Потьомкине. Відбиваючи атаки окупантів, ЗСУ знищили ворожі БМП та танки, а також вполювали ББМ «Тигр».

3. Окупанти у Криму шукають вчителів для роботи на території окупованих Херсонської та Запорізької областей. Як мінімум, в Сімферопольськомц районі директорів шкіл до 1 липня зобов'язали списки педагогів, які, ймовірно поїдуть на окуповану територію України. Окремо там просять відмітити кандидатів на посади директорів шкіл.

4. Українські спецслужбовці та представники розвідки періодично порушують роботу оптоволоконного кабелю, який окупанти протягнули з Криму. Завдяки українським атакам зв'язок з ерефіі працює не дуже стабільно, хоча він і без того на ладан дихає. 

5. Заступник голови Херсонської обласної військової адміністрації Микола Якименко заявив, що окупантам не вдастся провести «референдум». Однак, спроби вести підготовку з боку злочинної влади є, адже вони усіма можливими шахрайськими способами збирають дані людей, намагаються дізнатись їх кількість. Однак, поки що ніяких вдалих спроб в цьому напрямку не видно і навряд чи ми їх побачимо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости