Дайджест подій 106 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 106 дня війни на Херсонщині
10 июня

1. Рашисти обстріляли с. Твердомедове, через що постраждали 46-річна жінка та 52-річний чоловік. Наразі поранених евакуювали до лікарні Кривого Рогу, де їм надають допомогу. 

2. На Херсонщині поліція продовжує допомагати жителям сіл. Вони провозять людям хліб та продукти першої необхідності. Так, за підтримки місцевої влади Кривого Рогу, Нововоронцовської громади та Херсонської ОДА поліціянти привезли хліб до с. Оскорківка, що перебува на лінії фронту та потерпає від постійних обстрілів.

3. Депутатка Херсонської міської ради Альона Ротова отримала підозру у держзраді. СБУ повідомляє, що Ротова співпрацює з ворогом, збирає та передає інформацію про підрозділи ЗСУ рашистській службі безпеки, завдяки чому й змогла зберегти свій бізнес в умовах окупації.

4. Орки привезли на територію Херсонщини боєприпаси 50-з років минулого століття. Ними вони мінують область у спробах зупинити ЗСУ. Боєприпаси знаходились у Оостовській області та буди підготовлені для знищення. Однак, в традиціях рашистів, гроші на утилізацію вкрали, а небезпечні боєприпаси передали на передові позиції. При спробі встановлення мінних загороджень, на старих боєприпасах вже підірвалися кілька ворожих саперів. Рашисти класифікували це як нещасний випадок, тож родини загиблих саперів жодних виплат не отримають.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости