Дайджест подій 105 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 105 дня війни на Херсонщині
8 июня

1. На територіі Криму, неподалік від адмінкордону з Херсонською областю рашисти розмістили ракети для ударів по військовій та цивільній інфраструктурі України. Зокрема, у районі населеного пункту Мілководне, що знаходиться за 8 км від Херсонщини розмістили ракетний дивізіон «Іскандер-М».

2. З Херсонщини можна виїхати тільки через окупований Крим. Про це повідомляє ОК «Південь» зазначаючи, що ситуація на території області загострюється щодня. Через постійні бойові дії у Калинівській, Великоолександрівській, Високопільській, Нововоронцовській територіальних громадах, дуже багато загиблих та тяжко поранених мирних жителів, для допомоги яким не вистачає ліків. Також там пошкоджено велику кількість будинків та об'єктів інфраструктури.

3. У Херсоні Сальдо створює ілюзію зацікавленості українців в отриманні громадянства оркостану, заявляючи, що черга з «бажаючих» перевищує 4 тис. чоловік. Зрадник повідомляє, що «усі бажаючі жителі України, незалежно від місця реєстрації, можуть подати заявку на отримання червоного паспорту на території Херсонської області». У ворожих публіках є інформація, що сам Сальдо вже подав документи на паспорт ерефії.

4. Вчора українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи вразили чотири місця скупчення орків. В результати цього було знищено певну кількість ворожої техніки та склад боєприпасів. Нашим військовим допомагають і херсонські партизани. Так, в місті постійно розповсюджуються проукраїнські та антикорупційні листівки, скрізь з'являються українські прапори.

5. Мешканка Каховки Ірина Махньова отримала підозру у колабораціонізмі. Зрадниця добровільно «очолила» управляння освіти тимчасово окупованого міста. Також ця мадам «призначила» на посади директорів шкіл та провела «інвентаризацію» матеріальних цінностей закладів середньої освіти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости