ДАБІ скасувала декларацію щодо будівництва Палацу культури у Новій Каховці


4 апреля 2017 года.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області скасовано декларацію про готовність до експлуатації через недостовірність даних, вказаних у дозвільних документах.

Позапланова перевірка будівельних робіт з реконструкції Палацу культури по проспекту Дніпровському, 30 в м. Нова Каховка була проведена посадовими особами Інспекції на підставі звернення громадян щодо незабезпечення доступності об'єкту для маломобільних груп населення.

Під час перевірки встановлено, що замовником будівництва, Відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, було подано до Управління декларацію про готовність об'єкта до експлуатації, в якій категорію складності занижено з IVдо І-ІІІ. Внесення недостовірних даних дозволило замовнику будівництва ввести об'єкт в експлуатацію без перевірки відповідності виконання всіх передбачених проектною документацією робіт, дотримання державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі щодо доступності об'єкта для маломобільних груп населення.

На підставі виявлених порушень посадовою особою Управління були винесені постанови про притягнення винних осіб до відповідальності та постанови про накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на загальну суму у розмірі 754,7 тис. грн. Крім того, скасовано реєстрацію декларації про готовність до експлуатації зазначеного об'єкта.

Теги: даби
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости