COVID-19: умови відстрочення податкового боргу


12 мая

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що відстрочення податкового боргу надається платникам податків - фізичним особам, у тому числі самозайнятим особам, які станом на 1 грудня 2020 року мали податковий борг, загальний розмір якого разом зі штрафними санкціями, пенею та процентами за користування розстроченням/відстроченням не перевищує 6800 гривень.

Аби скористатися цією нормою, платнику податків необхідно подати заяву в довільній формі (в паперовому або електронному вигляді) до контролюючого органу, де обліковується такий податковий борг. Відстрочення надається без нарахування процентів за його користування.

У разі погашення повної суми відстроченого податкового боргу не пізніше 29.12.2021 штрафні санкції та пеня передбачені податковим законодавством, не застосовуються та не нараховуються, а застосовані (нараховані) коригуються до нульових показників.

При достроковій сплаті відстроченого податкового боргу, платник обов'язково повідомляє контролюючий орган шляхом надсилання листа в довільній формі.

У разі непогашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу до 29.12.2021, або у разі її погашення після 29.12.2021, штрафні санкції та пеня нараховуються у загальному порядку, згідно з вимогами Податкового кодексу України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости