До Чорнобаївки на Херсонщині відправили гуманітарний вантаж. Люди отримували продуктові та гігієнічні набори, одяг, ковдри, м’які контейнери, вітаміни, антисептики, павербанки та радіоліхтарі.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Також доставили матеріали для виконання першочергових ремонтних робіт. Цього разу мешканцям громади передали 7 рулонів будівельної плівки та 3 бензопили.
Люди продовжують отримувати і питну воду. До Чорнобаївки сьогодні відправили ще 1260 пляшок води, йдеться у дописі.