Сучасні електроплити вже давно стали одними з головних помічниць на кожній домашній кухні. Попри їх якісне складання, рано чи пізно трапляються різні поломки під час тривалої експлуатації. Серед найбільш поширених проблем відзначають поломку конфорки, яка постійно спалахує і одразу ж гасне.
Щоб розібратися в причинах несправності та знайти найбільш сприятливі методи розв’язання, достатньо здійснити діагностику техніки. Для цього потрібно викликати майстра додому на сервісі вартість ремонту електричної плити Київ, де наданий актуальний прайс із цінами на послуги.
Поширені причини поломки
Вихід із ладу електричної плити призводить до різних незручностей, з якими стикаються всі господині. Тому важливо якнайшвидше визначити причину, що призвела до поломки.
Серед найбільш актуальних причин зазначають:
- Недостатній рівень нагрівання. Автоматичне вимкнення конфорки відбувається через неправильне розташування посуду на поверхні плити, коли розмір посуду менший, ніж розмір конфорки. В результаті відзначають відсутність необхідної потужності підтримки певної температури нагріву.
- Поломка модуля. Саме модуль відповідає за правильний процес увімкнення/вимкнення електроплити. Розраховуючи вартість ремонту електричної плити Київ, необхідно також врахувати й вартість нового модуля, який у більшості випадків не піддається процесу відновлення.
- Тривала робота плити. У деяких моделях виробники спочатку «закладають» подібний принцип роботи, коли відключення електроплити здійснюється після кількох годин безперервної роботи.
Крім того, причиною відключення конфорки є збої в роботі вентилятора охолодження: якщо температура повітряних мас навколо вентилятора становить менше +50 градусів.
Як розв’язати проблему?
Якщо було виявлено подібний збій, необхідно негайно відключити електричну плиту від живлення та викликати спеціаліста додому на сайті Мастер911, обираючи майстра відповідної кваліфікації. Під час дзвінка слід зазначити таку інформацію:
- Назвати точну марку та модель плити (у деяких ситуаціях потрібно вказати і рік випуску моделі).
- Перелічити характерні «симптоми» поломки, крім постійного включення/вимкнення конфорки.
- Вибрати й назвати день, зручний час, коли власник техніки готовий прийняти фахівця додому.
Відразу після приїзду професіонал розпочинає огляд плити – деякі причини несправності помітні неозброєним оком і не вимагають додаткової діагностики із залученням професійних приладів. У складних ситуаціях не обійтися без часткового або повноцінного розбирання плити з метою оглянути всі внутрішні комплектуючі щодо можливих пошкоджень. Після цього майстер виконує підбір запчастин, які не відновлюються.