Члени виконкому Херсонської міської ради затвердили зміни до програми "Соціальний захист"


19 февраля 2019 года.

Члени виконавчого комітету Херсонської міської ради проголосували за внесення змін тадоповнень до міської комплексної програми "Соціальний захист".

Згідно цієї програми, 48 херсонців мають отримати одноразову фінансову допомогу у розмірі від 2 до 10 тисяч гривень (в залежності від потреб) на високовартісне лікування.

Також програмою затверджене відшкодування витрат підприємству організації інвалідів України "Спорможна громада "Рідна Земля" за перевезення "Соціальним таксі" людей з інвалідністю І та ІІ груп та дітей, які мають порушення ходи або неврологічного статусу.

Нова редакція Програми також включає фінансову підтримку Херсонської міської організації ветеранів війни та праці (221 тис грн), Херсонської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (79,6 тис грн); здійснення статутної діяльності громадської організації "Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Південна фортеця" (49 тис грн), громадської організації "Українська Єдність" (приблизно 50 тис грн); програм, розроблених громадськими об'єднаннями ветеранів (177 тис грн).

За проектом, пропонується збільшити суми на відшкодування пільг окремим категоріям громадян: проїзду, санаторного-курортного лікування, ремонту будинків і квартир, компенсації витрат на автомобільне правило. Згідно нової редакції, сума на ці заходи становитиме 822,7 тис грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости