Сезонне випадання волосся, діагностована алопеція, а також втрата густоти волосся на тлі механічної дії є протипоказанням до нарощування волосся будь-якого типу. Розглянемо докладніше список протипоказань та результати, до яких може призвести нарощування при алопеції. Якщо ви не знаєте, де купити якісні інструменти та натуральне волосся для нарощування, загляньте в каталог інтернет-магазину Zirkova – https://zirkova.com.ua/ua/g1518926-volosy-dlya-naraschivaniya.
Види алопеції, за яких протипоказано нарощування
Під терміном «алопеція» розуміють випадіння волосся, що виходить за межі норми (100-120 волосин на добу). Будь-яке нарощування передбачає кріплення донорських пасм, навіть при правильному розрахунку маси вони створюють додаткове навантаження на власне волосся, чинять механічну дію, яка лише посилить випадіння.
Алопеція може бути рубцевою та нерубцевою. Перша категорія виникає через фізичне руйнування волосяного фолікула внаслідок травм або запального процесу.
Нерубцова найбільш поширена, може бути осередковою, дифузною та андрогенетичною. Усі ці види є протипоказанням до нарощування.
Андрогенетична виникає внаслідок серйозних порушень у роботі ендокринної системи, а також може бути спадковим фактором. Дифузна алопеція — результат тривалого стресу та незбалансованого харчування. Даний вид алопеції добре підлягає лікуванню, тому після його проходження можна розглядати варіант нарощування волосся нанокапсульним методом загущення певних зон або збільшення об’єму.
Гнізна алопецію не можна приховати нарощуванням, оскільки волосся випадає осередками різних розмірів. Для процедури нарощування на цих ділянках просто немає власного волосся, на якому можна закріпити треси, капсули або стрічки.
Коли варто зняти нарощене волосся
Зняти нарощене волосся варто при тракційній алопеції, яка є патологічним випаданням, викликаним тягнучою силою, що впливає на волосяний стрижень. Цей вид викликається не тільки нарощуванням, його може спровокувати постійне носіння тугих хвостів і пучків. Тракційна алопеція частіше виникає за лицьовою лінією волосся або вздовж скронево-тім’яної області.
Єдиний вид алопеції, який можна приховати нарощуванням (за наявності верхнього ряду волосся) — рубцева, викликана хімічним, термічним або механічним пошкодженням шкіри.
Реклама