Благодійний фонд “Добра Справа” і волонтери Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України продовжують підтримувати мирних мешканців Херсонщини.
Про це йдеться на сторінці в соцмережах Херсонської обласної державної адміністрації.
Завдяки цим організаціям, люди, що змушені жити під обстрілами, мають куди звернутися за необхідними речами. Благодійники постійно тримають зв’язок із соціально вразливими верствами населення.
“Кожен херсонець – це людина в складних життєвих обставинах.
Ми намагаємося допомагати людям, які залишилися без роботи. В них немає соціальних виплат – аже є діти, є потреби. Працюємо з людьми з інвалідністю, з маломобільними людьми, людьми лежачими.
Допомагаємо людям, постраждалим від військових дій. Шукаємо для них ковдри, речі, одяг.
У нас працює банк одягу, щоб люди могли щось знайти собі та перевдягнутися,” – розповідає Наталія Шатілова, в.о. голови Дніпровської районної організації товариства Червоного Хреста України в Херсоні.
За словами Наталії, Херсон знаходиться під обстрілами, тому населення не може працювати, не може отримувати заробітну платню. Соціальні виплати теж не всі отримують. Тому питання їжі, гігієнічних засобів, питання існування доволі серйозні.
“Люди, які потребують допомоги та підтримки, можуть звертатися до Дніпровської районної організації Червоного Хреста України, наші співробітники та волонтери вам допоможуть,” – повідомляє Наталія Шатілова.
Контакти Дніпровської районної організації товариства Червоного Хреста України в Херсоні:
+38 (099) 389 27 31
БФ «Добра справа» також організовує безкоштовну евакуацію для всіх охочих виїхати у більш безпечні регіони України.
Інформація за телефонами:
+38 (066) 487 62 54
+38 (066) 451 87 80
Як повідомлялося раніше, український Червоний Хрест переключився на адресну доставку гуманітарної допомоги в Херсоні