Через ураган на Херсонщині знеструмлено 52 населених пункти


24 февраля 2020 года.

Сьогодні, 24 лютого 2020 року, внаслідок шквального вітру на території Херсонської області знеструмлені 52 населених пункти.

Найбільше від негоди постраждав обласний центр та Білозерський район. На території обслуговування Херсонських РЕМ без енергопостачання знаходиться 24 населених пункти. Високопільські - 8, Олешківські - 7, Скадовські - 2, Каховські - 4, Новокаховські - 5 та Голопристанські та Іванівські РЕМ - по 1.

Також до нашої реакції звернулися жителі села Радянське Білозерського району. Люди скаржаться, що через негоду їх населений пункт нерідко залишається без енергопостачання, а проблему можуть вирішувати навіть по кілька днів.

Володимир Чехун: "Така проблема вже була на початку лютого, коли через негоду наше село, як і багато інших районів, залишалися без світла. Тоді цю проблему у Радянську усували протягом 4 днів. Зараз ми знову змушені сидіти без світла і коли відремонтують мережу невідому. Ми телефонували в Херсонобленерго, але ніхто не відповідає. Багато людей через аварію змушені сидіти не просто в темряві, але і без засобів мобільного зв'язку та гарячої води. Сподіваємося, що цього разу енергопостачання відновлять швидше".

Теги: негода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости