Через крюїнгові компанії працевлаштовані 1000 херсонських моряків


8 апреля 2017 года.

Понад 1000 громадян - херсонських моряків, які були працевлаштовані за кордоном у 2016 році через крюїнгові компанії, мають подати декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік відповідно порядку оподаткування іноземних доходів фізичних осіб визначених п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Олена Грищук.

До 3 травня 2017 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Інформаційні матеріали, нова форма декларації та Інструкція щодо її заповнення розміщені у спеціальному банері "Декларування доходів" на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області за електронним посиланням.

Нагадаємо: за встановленими правилами, у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, фізична особа зобов'язана подати річну податкову декларацію та сплатити податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відс. та військовий збір за ставкою - 1,5 відсотка.

Така фізична особа, має право зарахувати суми податків та зборів, сплачених за межами України, при визначені податкових зобов'язань у декларації, за умови надання довідки про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об'єкт оподаткування, від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок. Зазначена довідка має бути легалізована у відповідній країні та відповідній закордонній дипломатичній установі України.

При цьому, військовий збір сплачується фізичною особою з загальної суми отриманих іноземних доходів, оскільки норми міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування не поширюються на цей податок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости