Через коронавірус зменшиться кількість авіарейсів між Херсоном та Києвом


11 / 03 / 2020

У зв'язку з заходами стримування COVID-19, запровадженими за рекомендацією ВООЗ владою деяких країн, авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" вносить зміни до розкладу рейсів на низці напрямків.

До 8-го квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом і Запоріжжям. Про це повідомляється на офіційному сайті авіакомпанії МАУ.

В авіакомпанії прийнято рішення призупинити виконання рейсів Київ - Венеція у період з 12-го березня по 12-те квітня. Пасажири зможуть покинути територію Італії на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану, які виконуватимуться з метою повернути українців на батьківщину - переважно на вивезення. Мандрівникам, яким буде необхідно переїхати з Венеції до Риму або іншого міста для вильоту в Україну, необхідно завантажити та заповнити спеціальну декларацію.

Реагуючи на нові правила в'їзду до Ізраїлю, МАУ коригує розклад польотів з міст України до Тель-Авіва. До 22-го травня виконання прямих рейсів Київ - Ізмір буде тимчасово зупинене. З 13-го березня по 7-ме квітня МАУ виконуватиме по одному рейсу на день між Києвом і Лондоном.

Авіакомпанія МАУ зв'яжеться з кожним пасажиром скасованих рейсів, який залишив свої прямі контактні дані під час бронювання квитків.

Підготовлено за матеріалами офіційного сайту Авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости