Попри заяви окупантів про те, що вони “вирішили проблему” підйому шандор на Каховській ГЕС, на станції продовжується неконтрольований скид води.
Про це свідчить відео опубліковане Центром журналістських розслідувань.
В ролику, який був знятий 11 травня, чітко видно, що скидання дніпровської води ніяк і ніким не регулюється, через що деякі ділянки суходолу навколо ГЕС опинились під водою.
Крім того, окопи російських військ на лівобережжі теж захоплені водою.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/05/xersonshyna_zatopleni_okopy_okupantiv_bilya_dnipra.png)
Цікаво, що нещодавно гауляйтер Володимир Сальдо заявляв про те, що на станції “все добре”, а повідомлення про підтоплення на лівому березі Дніпра називав пропагандою українських ЗМІ.