Чаплинська ОТГ реалізовувала 14 проектів на суму майже 5 млн грн


30 ноября -0001 года.

Децентралізація владних та фінансових повноважень держави на користь місцевого самоврядування є однією з найбільш визначальних реформ з часів української незалежності.

Головним стратегічним завданням модернізації системи державного управління та територіальної організації влади, яка сьогодні здійснюється, є формування ефективного місцевого самоврядування, створення комфортних умов для проживання громадян, надання їм високоякісних та доступних послуг. Досягнення зазначених цілей неможливе без належного рівня економічного розвитку відповідних територій, їх фінансового забезпечення.

Саме фінансовий аспект є одним із найсуттєвіших, від якого залежить успішність функціонування об'єднаних територіальних громад. Наявність економічно активних суб'єктів підприємницької діяльності, достатня кількість кваліфікованих трудових ресурсів, розвинена промислова та соціальна інфраструктура.

Так, Чаплинська селищна об'єднана територіальна громада за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад реалізовувала 14 проектів. Десять були спрямовані на капітальний ремонт вуличного освітлення у селах Першокостянтинівка, Андріївка, Магдалинівка, Червона Поляна. Інші проекти - це ремонт приміщень будинків культури у с. Магдалинівка та с.Кучерявоволодимирівка, капітальний ремонт артезіанської свердловини у с.Скадовка і реконструкція частини приміщення кінотеатру під розміщення ЦНАПу в смт.Чаплинка. Сума субвенції для Чаплинської ОТГ склала - 4974,9 тис.грн. та залучено 152,5 тис.грн. власних коштів громади.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости