Будівлю «Каховської зорі» можуть продати за півціни

Будівлю «Каховської зорі» можуть продати за півціни
31 января 2020 года.

Зі знижкою в 50% від початкової ціни на повторний аукціон виставлено двоповерхову будівлю в центрі Каховки, яка колись належала редакції газети «Каховська зоря». За словами голови райради Тетяни Тертичної, його призначено на 17 лютого.

- Оскільки бажаючих купити будівлю загальною площею 379,7 кв. м. на перших торгах за 1,87 млн. грн. не виявилося, повторні відбуваються зі зниженням стартової ціни на 50% - 938 тис. грн. Якщо й вони не відбудуться, тоді починається аукціон з покроковим зниженням ціни в 1% від вартості, але таких кроків може бути не більше 15. Тобто, будівлю редакції можуть придбати лише за 779 тис. грн. - це майже на 1 млн. грн. менше від початкової ціни. Щоб цього не сталося, районна рада 30 січня прийняла рішення про відміну електронного аукціону з покроковим зниженням стартової ціни, - розповіла вона.

На думку Тетяни Тертичної, будівлю вдасться продати за прийнятною для громад району ціною. Тим більше, що на цей об'єкт уже з'явилось чимало охочих. Отримані від продажу кошти голова райради планує направити на придбання обладнання для центральної районної лікарні. «Однак остаточне рішення прийматиме районна рада», - наголосила вона.

Нагадаємо, що свого часу «Каховська зоря» відмовилась від цієї будівлі. Зараз редакція комунальної газети розміщується в приміщенні «Укртелекому».

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости