У Зарічному на Херсонщині фахівці з Чернівецької області почали відбудовувати перші 35 пошкоджених будинків місцевих жителів.
Про це повідомляє начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
У рамках першого етапу відбудови фахівці почнуть з 35 будинків. Для цього до села доставили необхідні будівельні матеріали, техніку і приладдя, і вже розпочали роботи.
Чернівецька область взяла під свій патронат село Зарічне на Херсонщині в рамках президентської програми “Пліч-о-пліч”, у якому Херсонщина стала пілотною. Згідно з цією програмою, спроможні громади України беруть під свій патронат міста на Херсонщині: 15 регіонів відбудують 26 населених пунктів на Правобережжі.
Допомога полягатиме у відновленні житла та інфраструктури, створенні умови для повернення херсонців у власні домівки.
Раніше повідомляли, що у Зарічному на Херсонщині відбудови потребують більше 100 об’єктів.
Відео: Чернівецька ОВА