Борги роботодавців в Херсоні сягають майже 9 млн. грн


22 сентября 2016 года.

За січня-серпня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 2 млн. 406,5 тис. грн., та на 01 вересня цього року становила 8 млн.752,3 тис. грн.

Заборгованість мали 26 підприємств усіх форм власності та господарювання. З них ( у відсотках від загальної суми заборгованості):

- 70 % - 13 економічно активних підприємств (6 млн.95 тис. грн.);

- 19% - 8 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 674,9 тис. грн.);

- 11% - 5 економічно неактивних підприємств (982,4тис. грн.).

Протягом серпня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасило міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» (2 млн.361,1 тис. грн.).

В межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та тримають на постійному контролі питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах та організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-липня 2016 року проведено 26 засідань цих комісій, заслухано 244 керівника підприємств-боржників.

На вищевказаних комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється поглиблений аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.

Теги: борг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости