Благодійність на Херсонщині: Депутат облради від БПП роздавав подарунки дітям у садочках та інтернатах


21 декабря 2018 года.

Благодійний фонд депутата Херсонської обласної ради від БПП «Солідарність» Ігоря Колихаєва привітав зі святом Святого Миколая дітей у районах, які входять до 184-го виборчого округу. За інформацією спостерігачів ОПОРИ, 19 грудня діти отримали від благодійного фонду депутата солодощі, книжки, комплект посуду та новий ігровий майданчик.

Благодійний фонд депутата обласної ради Ігоря Колихаєва веде активну діяльність в місті Нова Каховка, яке є центром 184-го виборчого округу та районах, що до нього входять -Високопільському, Нововоронцовському, Бериславському, Великоолександрівському. У кожному районі є представник фонду й окрема група на Фейсбуці, де вони розміщують матеріали про свою діяльність.

Так, представник благодійного фонду у Високопільському районі анонсував, що подарунки для дітей були розвезені по дитячим садочкам всього Високопільського району - у села Високопілля, Нововознесенське, Мала Шестерню, Потьомкіне, Князівка та інші населені пункти.

Вихованцям Високопільської спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» фонд Колихаєва подарував комплекти нового посуду - чашки, глибокі та мілкі тарілки, ложки, виделки.

Крім того, представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва у Високопіллі Ігор Урбанський обіцяє мешканцям району, що діти, які не отримали подарунки від фонду цього разу, отримають їх перед Новим роком.
Дитячому садку Нововоронцовського району до свята благодійний фонд Ігоря Колихаєва подарував сучасний ігровий майданчик, про що вийшов сюжет на херсонському телеканалі Херсон Плюс.

У Великоолександрівському районі подарунки отримали вихованці дошкільного навчального закладу «Сонечко», дитячих садків у селах Новодмитрівка та Старосілля. Як пишуть працівники закладів, діти отримали книжки, солодощі та фрукти.

У центрі округу, місті Нова Каховка, на честь свята також відбулась акція «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва - дітям». Як повідомляють представники фонду, більш ніж 3 000 малюків, які виховуються у 21 дитячому садочку Нової Каховки, міста Таврійськ, селищах міського типу Дніпряни, Райське, сіл Тополівка та Обривка отримали солодкі подарунки та дитячі книжки. На фото видно, що діти отримали подарунки в брендованих пакетах благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Подарунки від фонду Колихаєва також отримали всі дитячі садочки міста Берислав і Бериславського району, про що повідомляється на сторінці місцевого осередку фонду.
Варто зазначити, що депутат від імені свого фонду бере участь в багатьох заходах в районах, які входять до 184-го одномандатного виборчого округу. За словами координатора довготермінового спостереження ОПОРИ в Херсонській області Максима Єлігулашвілі, є всі підстави вважати його потенційним кандидатом на вибори до Верховної ради в 2019 році.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости